EPSON Discproducer PP-50II, CD/ DVD printer/ writer

Presné riešenie pre ukladanie optických médií pre organizácie s požiadavkami na digitalizáciu a distribúciu veľkých objemov. Epson's Discproducer PP-50II je Blu-ray, DVD a CD vydavateľ, ktorý kombinuje osvedčené funkcie s vylepšeniami designu. Archivné disky Blu-ray Discproducer (rada Pioneer PR1 ... viac
Objednávací kód: EPC672025A
Kód výrobcu: C11CH41021
Výrobca: EPSON POKLADNÍ SYSTÉMY
Záručná lehota: 12 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 3 075,10 €
Cena s DPH: 3 690,12 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Presné riešenie pre ukladanie optických médií pre organizácie s požiadavkami na digitalizáciu a distribúciu veľkých objemov.

Epson's Discproducer PP-50II je Blu-ray, DVD a CD vydavateľ, ktorý kombinuje osvedčené funkcie s vylepšeniami designu. Archivné disky Blu-ray Discproducer (rada Pioneer PR1) sú presné a spoľahlivé. A s rozhraním USB 3.0 SuperSpeed dokáže plne vypáliť a vytlačiť až 50 diskov v jednej operácii.

Produktivita: 8 DVD / h (3,8 GB), 3 BD / h (23,8 GB) a iba tlač, 60/38 diskov / h (rýchly / jemný režim) 1. Pre spoľahlivý a bezpečná prevádzka je jednotka prachotesná a plne automatizovaná. Jeho patentovaná robotická ruka AcuGrip zaisťuje, že je naraz uchopený iba jeden disk, takže výrobné série môžu byť ponechané bez dozoru.
Nízke TCO: Vďaka dlhodobej efektivite nákladov môže užívateľ vymeniť kazetu a jednotky údržby a predĺžiť tak pracovnú životnosť PP-50II na viac ako 15 000 diskov. Samostatný atramentový systém so šiestimi kazetami udržuje nízke náklady na vyrobený disk a LED displej smerujúci dopredu umožňuje ľahké sledovanie hladiny atramentu.
Šetrenie miesta: Kompaktný a plne stohovateľný má Discproducer tiež cenné výhody, ktoré šetria miesto pre organizácie s veľkými potrebami publikovania diskov.
Softvér: Softvér Total Disc Maker 7.0 zahŕňa výkonné pokročilé funkcie, ako je napríklad nástroj na spätné čítanie súborov, na vyhľadávanie v plnom zásobníku 50 diskov. Okrem toho funkcia „merge prin“ vytlačí obsah jednotlivých databáz na každý povrch disku, čo umožňuje jednoduchšiu hromadnú výrobu.
Pokoj v duši: Optické disky sú spoľahlivým formátom pre dlhodobé skladovanie - odolávajú magnetickým poliam, vode, vlhkosti alebo prachu a poskytujú pokoj v bezpečí dát. Je to tiež priaznivé pre budúcnosť, pretože aj tie najnovšie disky sú stále schopné čítať úplne prvé CD.
Kľúčové vlastnosti:
-Presnosť: Archivné disky Blu-ray
-SuperSpeed USB 3.0: Rýchlo napaľovací 8 BD diskov za hodinu
-Vysoká kapacita: Publikuje 50 diskov v jednej dávke
-Zahrnutý softvér: Total Disc Maker 7.0
-Technológia AcuGrip: Spoľahlivá robotická prevádzka

viac na: https://www.epson.co.uk/products/discproducer/discproducer-pp-50ii#specifications

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Rozhraní mechaniky USB 2.0
Zápis/Přepis
Zápis DVD-R (max.) (x) 12