Honeywell 1202g USB Battery Free Wireless Kit: Black BT 10m battery free scanner

!!! Čtečka nemá baterii, ale kapacitor. Je určena pro krátké skenovací cykly. Nemá výdrž jako klasická bezdrátová čtečka. Vydrží maximálně cca 3 minuty, pak se musí znova nabít!!! Čtečka Honeywell Voyager 1202g BF je průlom v bez-bateriové technologii a to díky nejnovejším vysokopacitním kondez ... viac
Objednávací kód: EPP3200832BF
Kód výrobcu: 1202G-2USB-5BF
Výrobca: HONEYWELL
Záručná lehota: 36 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 486,54 €
Cena s DPH: 583,85 €
Porovnanie Obľúbené

!!! Čtečka nemá baterii, ale kapacitor. Je určena pro krátké skenovací cykly. Nemá výdrž jako klasická bezdrátová čtečka. Vydrží maximálně cca 3 minuty, pak se musí znova nabít!!!

Čtečka Honeywell Voyager 1202g BF je průlom v bez-bateriové technologii a to díky nejnovejším vysokopacitním kondezátorům použitých na místo tradičních baterii, který nabízí nanaprostou svobodu bezdrátové technologie Bluetooth® stejně jako u tradičních bateriových skenerů. Stejně jako všechny ostatní skenery Voyager tak i integrovaný rádiový modul Bluetooth Class 2 poskytuje uživatelům naprostou volnost až 10 metrů (33 stop) od základny v typickém pracovním prostředí.

Jedinečná technologie vysokokapacitních kondenzátorů umožňuje na jedno nabití načíst až 100 skenů a při rychlosti snímání jeden čárový kód za sekundu nebo přibližně 90 skenů při rychlosti snímání jednoho čárového kódu každých 6sekund a do stavu plného nabití je kondezátor nabíjený přes napájecí adaptér za pouhých 35 sekund a při nabíjení přes USB rozhraní pak za 90 sekund.

-|CZ|SK|EN